Profesionální řešení pro odposlech mobilního telefonu

Odposlech Android

Odposlech mobilního telefonu je možný také pro mobilní telefony s nejrozšířenějším operačním systémem Android, který vyvíjí americká společnost Google. Monitorování mobilů s OS Android je možné pro tyto výrobce mobilních telefonů:

  • Samsung
  • HTC
  • Sony
  • LG
  • Huawei
  • ZTE
  • Alcatel
  • a další

Konkrétní modely jednotlivých značek je vždy nutné ověřit u prodejce.

Pro většinu pokročilých monitorovacích funkcí, které odposlech Androidu umožňuje, musí být odemčeny systémové soubory tohoto operačního systému. Toto odblokování neboli odemčení se nazývá ROOT.

Monitorování telefonu s OS Android

U mobilního telefonu s operačním systémem Android je možné monitorovat mnoho činností uživatele a ve kterém místě se mobilní telefon nachází a nacházel. Odposlech Android umožňuje poslouchat příchozí i odchozí hovory v reálném čase nebo poslouchat rozhovory v okolí telefonu. Tato možnost se provádí z jiného telefonu, který se pro odposlech Androidu nastaví.

Automatický záznam hovorů

Telefony s operačním systémem Android umožňují automatický skrytý záznam všech hovorů, které se uskuteční na sledovaném telefonu. Nahrají se všechny příchozí i odchozí telefonické rozhovory, které jsou skrytě přeneseny přes datové služby na webový server. Ze zabezpečeného webového účtu si je pak uživatel může kdykoliv stáhnout, uložit a přehrát.

Odposlech SMS, MMS a komunikátorů

Monitorování Android umí odposlech všech textových zpráv SMS a všech multimediálních zpráv MMS včetně obsahu. Monitorování telefonu umožňuje také odposlech komunikátorů, např. Skype, Facebook, WhatsApp atd.

Monitorování internetu - integrovaného prohlížeče

U odposlechu OS Android se monitoruje veškerá činnost uživatele v integrovaném webovém prohlížeči a všechny oblíbené stránky, které si monitorovaný uloží do záložek.

Monitorování kontaktů a e-mailu

Odposlech Android je rozšířen o kompletní přehled o uložených kontaktech včetně všech podrobností, jako je například e-mail, poštovní adresa, další telefonní čísla atd. Elektronická pošta, která je odeslána nebo přijata na sledovaném telefonu, je také zaznamenávána.

Odposlech kalendáře, poznámkového bloku a zvukových poznámek

Sledování telefonu Android zajistí všechny uložené události v kalendáři včetně všech podrobností. Textové poznámky a zvukové záznamy jsou rovněž kompletně přeposlány na zabezpečený server.

Odposlech všech vyfocených obrázků a natočených videí

Odposlech OS Android zajistí skryté přeposlání všech obrázků, které uživatel pořídil vestavěným fotoaparátem telefonu. V plném rozlišení jsou k dispozici i všechna natočená videa.